Registreerumine

Registreerumine toimub läbi Tartu Ülikooli täiendusõppesüsteemi. NB! Tartu Ülikool pikendas kõigi mikrokraadide registreerimistähtaega. Viimane päev registreerumiseks on 28. august 2022.

Registreerumiskeskkond on kohandatud suurtele ekraanidele. Küsimuste või probleemide korral täiendusõppesse registreerumisel võtke palun ühendust Marianne Liibertiga (marianne.liibert@ut.ee, tel +372 737 5358). Kui Teie õppemaksu tasub Teie tööandja või asutus, andke sellest teada Reet Benderile (reet.bender@ut.ee) ja Marianne Liibertile (marianne.liibert@ut.ee).


Täpsem info õppeainetesse registreerimise kohta saadetakse mikrokraadi õppuritele pärast 21. augustit. Õppeainete kohta käivad küsimused palume pöörduda vastava kõrgkooli kontaktisikute poole:

  • Eesti Kunstiakadeemia: kunstikultuuri teaduskonna õppekavade õppespetsialist Pille Teppan (pille.teppan@artun.ee); kultuuriajaloo professor Linda Kaljundi (linda.kaljundi@artun.ee)
  • Tartu Ülikool: maailma keelte ja kultuuride kolledž kommunikatsioonispetsialist Marianne Liibert (marianne.liibert@ut.ee); saksa keele ja kultuuri kaasprofessor Reet Bender (reet.bender@ut.ee)
  • Tallinna Ülikool: humanitaarteaduste instituudi õppespetsialist Siiri Soidro (siiri.soidro@tlu.ee); baltisaksa uuringute ja keskkonnajaloo professor Ulrike Plath (plath@tlu.ee)